Stüdyo-Mağazamızdan Kareler


Türkiye'nin ilk çekim stüdyosu ve perakende müzik mağazası olarak faaliyete geçen Gitarteknikleri.com stüdyosuna gelip ürünleri deneyebilecek,istediğiniz kadar ses yapabilecek, bir çok farklı konu hakkında bilgi sahibi olabilecek ve dilerseniz beğendiğiniz ürünleri cazip ödeme koşulları ile satın alabileceksiniz.

İstediğiniz gitarımızı veya kendi gitarınızı isterseniz kayıtlarımızda kullandığımız Marshall JVM 205 C ile yada farklı marka bir amfi ile kayıt odamızda deneyebilirsiniz. Ayrıca stüdyomuzda bulunan Neumann marka condenser mikrofonlar ile isterseniz seslendirme ve okuma kayıtlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Mağazamızda satılan condenser mikrofonları yine bu odamızda deneyecek ve dilerseniz satın alabileceksiniz.

Gün içinde perakende mağaza olan stüdyomuzu akşamları 1-2 hareketle www.gitarteknikleri.com sitesinde izlediğin videolarımızı çekmek çekim alanına dönüştürebiliyoruz. İsterseniz sizde stüdyomuza gelerek 4 HD kamera ile performans videonuzu hazırlayabilirsiniz. Detaylar için info@gitarteknikleri.com adrsine mail atmanız yeterli olacaktır.

Mikrofon deneme odamızda birbirinden farklı markaların dinamik mikrofonlarını isterseniz vokal isterseniz enstrümanınız için Fender Passport PA (150w) ile sanki sahnedeymişçesine deneyip karar verebilecek ve dilerseniz satın alabileceksiniz.ADRES: Sarayardı Cad. M.Çakmak İş Merkezi. NO:82/1/A Kat:3 D:23
Acıbadem Dört Yol - Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 346 62 26 - 0536 406 47 63
Mail: info@gitarteknikleri.com
Online alışveriş : http://shop.gitarteknikleri.com

 

Stüdyo-Mağazamıza  ait bazı fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz. Zamanla farklı fotoğrafları sizlerle paylaşacağız.

 

Bize nasıl ulaşırsınız? Tepe Nautilus'un Oradan Geliş


 

 

Bize nasıl ulaşırsınız? Metrobüs-Evlendirme Dairesinen Geliş


 

 

Bize nasıl ulaşırsınız? Kadıköy-Altıyol'dan geliş